Suszymy pietruszkę od 1985 roku!

Jeśli masz wątpliwości, gdzie kupić susz warzywny, sprawdź naszą ofertę. W asortymencie dostępna jest zdrowa pietruszka suszona, powstała w wyniku stopniowej obróbki termicznej. Taki proces przetwórczy pozwala zachować maksimum składników odżywczych z produktu i otrzymać pożywną przekąskę w formie kostki lub płatków. POLSUSZ to przemysłowa suszarnia warzyw i owoców o wieloletniej tradycji, która swoje doświadczenie wykorzystuje w trosce o zapewnieniu wszystkim klientom wyrobów najwyższej jakości. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałej oferty, w której można znaleźć przetwory z:

  • buraka,
  • marchewki,
  • pasternaku.

pietruszka suszona

Pietruszka suszona – zdrowy alternatywa

 

W przerwie między posiłkami większość osób lubi spożyć drobną przekąskę. Niestety większość osób sięga po niezdrowe produkty słone i słodkie, które mają niewiele wartości odżywczych. Suszona pietruszka to doskonała alternatywa dla takich wyrobów, którą warto wdrożyć do codziennej diety. Ten susz warzywny zawiera w swoim składzie mnóstwo minerałów i witamin, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Są to przede wszystkim wit. A, B6, C oraz wapń, żelazo i fosfor.

Nasze suszone produkty powstają w nowoczesnym parku maszynowym, w którym korzystamy z innowacyjnych technologii. Jako doświadczony producent wykorzystujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane warzywa, pochodzące od lokalnych i zaufanych dostawców. Dzięki temu korzeń pietruszki poddany obróbce termicznej zachowuje swój wspaniały smak i aromat, a także większość składników odżywczych. Susze warzywne, które sprzedaje nasz sklep, przeznaczone są dla przedstawicieli branży gastronomicznej i spożywczej, którzy chcą urozmaicić swoją ofertę o zdrowe przekąski.