Suszymy pasternak od 1985 roku!

Nie wiesz, gdzie kupić susz warzywny? Nasza przemysłowa suszarnia warzyw i owoców produkuje pasternak suszony w formie kostek i płatków, który stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety! Bogactwo witamin i minerałów sprawia, że taka przekąska jest bardzo dobrą alternatywą dla niezdrowych chipsów i paluszków. W katalogu prezentujemy wyłącznie produkty własnej produkcji, dlatego możemy zapewnić ich najwyższą jakość i przystępną cenę, bez marży dla pośredników. Zachęcamy też do sprawdzenia pozostałego asortymentu, w którym oferujemy susz warzywny m.in. z:

  • buraka,
  • marchewki,
  • pietruszki.

Pasternak przed suszeniem

Suszony pasternak – zdrowy i smaczny!

POLSUSZ to doświadczony producent suszonych warzyw, który oferuje zdrowe i smaczne wyroby przeznaczone dla osób dbających o zbilansowaną dietę. W naszym katalogu dostępne są pożywne przetwory tworzone na bazie lokalnych składników od polskich dostawców. Do zakładu produkcyjnego trafiają jedynie świeże i starannie wybrane plony, dzięki czemu zachowują wszystkie swoje walory smakowe w trakcie obróbki termicznej. Jednocześnie suszony pasternak z naszej oferty jest wolny od sztucznych barwników i konserwantów.

pasternak korzeń suszony

Pasterniak suszony – kostki i korzenie

Smaczne kostki i płatki z przetworzonych termicznie warzyw, oferowanych przez nasz sklep, to idealna przekąska na co dzień! W pasternaku znajdziemy dużą zawartość witamin z grupy B (w tym kwasu foliowego) oraz C, a także potasu oraz błonnika pokarmowego, który wspomaga funkcje trawienne. Bilans składników odżywczych jest zbliżony do świeżego warzywa, dlatego w procesie obróbki zachowane zostają wszystkie jego walory zdrowotne. Jednocześnie suszone warzywa znacznie wydłużony termin ważności.