Suszymy buraki od 1985 roku!

W naszej ofercie mamy zdrowy i pożywny susz z buraków, którego jesteśmy bezpośrednim producentem. Firma POLSUSZ już od kilkudziesięciu lat działa w branży przetwórstwa spożywczego, zapewniając klientom hurtowym i detalicznym asortyment najlepszej jakości. Jako profesjonalna suszarnia przemysłowa korzystamy z wieloletniego doświadczenia i innowacyjnych technologii, które pozwalają nam zachować maksimum wartości odżywczych w przetwarzanych warzywach i owocach.

Wszystkie suszone produkty w tym buraki, które są dostępne w sprzedaży, pochodzą od sprawdzonych, lokalnych dostawców. Dzięki temu robiąc zakupy u nas, można wesprzeć polskie gospodarstwa rolne. Korzystamy wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych składników i czuwamy nad całym procesem produkcyjnym – od przyjęcia towaru, przez obróbkę aż do pakowania. Jako świadomy producent suszonych warzyw dbamy o zdrowie końcowego odbiorcy, dlatego unikamy stosowania konserwantów i sztucznych aromatów w swoich wyrobach.

Burak przed suszeniem

Suszony burak

Każdy konsument troszczący się o kondycję swojego organizmu powinien wprowadzić susze warzywne i owowcowe do swojej codziennej diety. Burak to niezwykle ważny składnik diety, dzięki dużej zawartości witamin i minerałów, w tym żelaza. Usuwając większości wody z pokarmu, można zachować jego wszystkie składniki odżywcze, jednocześnie przedłużając żywotność produktu i tworząc zdrową przekąskę. Nowoczesne suszarnie owoców i warzyw, takie jak nasza, stosują bezpieczną, kilkuetapową obróbkę termiczną, aby uzyskać końcowy wyrób o wysokich walorach smakowych i odżywczych.

W naszym asortymencie burak suszony jest dostępny w formie kostki lub płatków. Tak przygotowane przekąski to doskonałe uzupełnienie codziennej diety, a także sposób na ciekawą dekorację potraw. Prezentowane tutaj wyroby polecamy szczególnie na potrzeby przedstawicieli branży gastronomicznej, którzy oferują swoim klientom pożywne menu bazujące na polskich składnikach. Nasz sklep oferuje zarówno suszone buraki w przystępnej cenie, jak i susz warzywny m.in. z:

  • marchewki,
  • pasternaku,
  • pietruszki.

Zamiast dalej zastanawiać się, gdzie kupić takie produkty, już dziś złóż zamówienie na susz warzywny u doświadczonego producenta!

Suszony burak